Urząd Gminy Kadzidło, autor: Monika Nalewajk

.: URZĄD

.: NASZA GMINA

.: Znakomity występ karateków z Kadzidła na Mistrzostwach
    Mazowsza

24 marca 2013 r. w Różanie odbyły się Mistrzostwa Mazowsza Kadetów, Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin. Tegorocznym organizatorem Mistrzostw obejmujących 5 organizacji karate (WKO Shinkyokushinkai, IKO Kyokushinkai, KWF, Shorin Ryu, Oyama Karate) był klub MKKK SHINKYOKUSHIN. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Gminy Różan Piotra Świderskiego. Do zmagań stanęło ponad 120 zawodników z 11 klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate Województwa Mazowieckiego. Wśród startujących zawodników byli wielokrotni mistrzowie oraz reprezentanci Polski, zawody obserwowało ponad 300 widzów. Instruktorzy MKKK SHINKYOKUSHIN (sensei Artur Prusiński, sensei Michał Gibniewski oraz sempai Marian Zając) start zawodników w mistrzostwach określają jako bardzo dobry.

Kadzidło reprezentowali Natalia Nalewajk (kumite i kata) oraz Czesław Grala (kumite).

Kumite:

• Nalewajk Natalia - I miejsce (MKKK SHINKYOKUSHIN Kadzidło)
  • Czesław Grala - III miejsce (MKKK SHINKYOKUSHIN Kadzidło)

Kata:

• Nalewajk Natalia - II miejsce (MKKK SHINKYOKUSHIN Kadzidło)

Klub MKKK SHINKYOKUSHIN zajął III miejsce drużynowo, natomiast Weronika Czajka została wyróżniona jako najlepsza zawodniczka z Różana przez Burmistrza Gminy specjalnym pucharem.

Serdecznie gratulujemy senseiowi Arturowi Prusińskiemu oraz zawodnikom z Kadzidła.

................................................................................................................