Urząd Gminy Kadzidło, autor: Monika Nalewajk

  .: WITAMY

  .: URZĄD

  .: NASZA GMINA

 .: Święty Mikołaj w Kadzidle - 9 grudnia 2013 r.

W dniu 9 grudnia 2013 r. do Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle przybył Święty Mikołaj. Z długą, białą brodą, szczerym uśmiechem i ogromnym workiem prezentów pojawił się o godz. 9.00. Dzieciom z gminy Kadzidło podarował 120 paczek świątecznych, sfinansowanych ze środków gminy Kadzidło.


Dzięki uprzejmości pani dyrektor ZPO w Kadzidle Grażyny Bednarczyk uroczystość uświetniły występy dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Kadzidle. Piękny taniec i kolędy wprowadziły świąteczną atmosferę wśród zebranych. Przy występach pomagały panie nauczycielki Jadwiga Brzozowa, Sylwia Jaworska, Cecylia Wojciechowska, Halina Lesińska.


Uroczystość zorganizowali Wójt Gminy Kadzidło i Ośrodek Pomocy Społecznej w Kadzidle.


Dziękując za poświęcony czas i zaangażowanie ze strony dzieci, pracowników OPS, szkoły, pana wójta, CKK i Mikołaja życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku, a dzieci, które nie wierzą w Świętego Mikołaja zachęcamy do obejrzenia zdjęć. On naprawdę istnieje!


Kierownik OPS w Kadzidle
Mariola Bednarczyk


>> Zdjęcia

................................................................................................................Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Kadzidło Biuletyn Informacji Publicznej

Copyright © by Urząd Gminy Kadzidło 2013