Sukces unihokeistów z Chudka
na Mistrzostwach Polski Szkół w Unihokeju

(tekst: Klaudia Bogdańska, zdjęcia: Weronika Kutryb)

---------------------------

W dniach 13-14.05.2017 r. w Elblągu o tytuł Mistrza Polski Szkół w Unihokeju rywalizowały trzy drużyny z Zespołu Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Chudku. Zespoły dziewcząt i chłopców ze szkoły podstawowej oraz drużyna dziewcząt z gimnazjum.

Pierwszego dnia, po zaciętych walkach w swoich grupach, wszystkie zespoły z Chudka awansowały do najlepszych czwórek turnieju. Drugiego dnia walka była jeszcze bardziej wyrównana i o końcowych wynikach często decydowały minimalne błędy i szczęście.

Ostatecznie dziewczęta ze szkoły podstawowej zostały Wicemistrzyniami Mistrzostw Polski Szkół w Unihokeju, a chłopcy, choć w okrojonym składzie, uplasowali się na bardzo dobrej czwartej pozycji. Dodatkowo jesteśmy dumni z Szymona Olka, który został najlepszym bramkarzem mistrzostw. Dziewczęta z gimnazjum po bardzo dobrej grze i solidnej pracy w całym turnieju wywalczyły rewelacyjne III miejsce.

Podsumowując trzy drużyny i trzy puchary w Mistrzostwach Polski Szkół w Unihokeju. Rewelacja!!!

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom trenującym unihokej w Zespole Szkół w Chudku.