Powrót do strony głównej

Turniej Piłki Siatkowej w Dylewie

(tekst: Jan Kaczyński, zdjęcia: Jan Kaczyński, Ryszard Kaczyński)

---------------------------

3 maja 2018 r. w hali sportowej w Dylewie odbył się Turniej Piłki Siatkowej w kategorii Open o Puchar Wójta Gminy Kadzidło.

W powyższym Turnieju wzięło udział 6 drużyn z województwa mazowieckiego, które zostały podzielone na dwie grupy - A i B. Po rozegraniu meczy w poszczególnych grupach do dalszych rozgrywek przeszły 4 drużyny: "Dylewianka" Dylewo, "Znajomi" Ostrołęka, Kadziło oraz FC "Pecyniaki" Ostrołęka, które walczyły o miejsca 1-4.

W pierwszym półfinałowym meczu drużyna "Dylewianki" pokonała zespół z Kadzidła w setach 2:1

W drugim półfinale spotkały się dwa zespoły z Ostrołęki - "Znajomi" Ostrołęka i FC "Pecyniaki" Ostrołęka. Po zaciętej walce do finału awansowała drużyna "Znajomi" Ostrołęka. W meczu o 3 miejsce zespól FC "Pecyniaki" Ostrołęka pokonał drużynę z Kadzidła.

W meczu finałowym zagrały drużyny miejscowej "Dylewianki" z zespołem "Znajomi" Ostrołęka.

Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna z Dylewa w setach 2:0, zajmując tym samym I miejsce w powyższym Turnieju, II miejsce zajęła drużyna "Znajomi" Ostrołęka, III miejsce FC "Pecyniaki" Ostrołęka, IV miejsce zajął zespół z Kadzidła.

Dalsze miejsca zajęły następujące drużyny:
V miejsce - "Na Lajcie" Przasnysz
VI miejsce - R_Team Obierwia

Statuetka dla najlepszego zawodnika Turnieju trafiła do Małgorzaty Domurad z zespołu "Znajomi" Ostrołęka.

Gratulujemy Pani Małgosi wspaniałej gry w całym Turnieju.

Dziękujemy!!!

Puchary i medale ufundował Wójt Gminy Kadzidło, za co serdecznie Panu Wójtowi dziękujemy. Dziękujemy wszystkim zespołom biorącym udział w Turnieju za sportową i bardzo fair play rywalizację w miłej i kulturalnej atmosferze.