Powrót do strony głównej
Członkowie SKO na wycieczce w Warszawie


   (tekst: Danuta Prusaczyk, Magdalena Kaliszewska; zdjęcia: Arch. ZPO w Kadzidle)

---------------------------


W dniu 30 października 2018 roku grupa 37 SKO-wiczów (uczniów klas II-V z Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle) pod opieką 3 nauczycieli wyjechała na wycieczkę do Warszawy.

Celem wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki oraz obejrzenie spektaklu "Ferdynand Wspaniały" w Teatrze Polskim. Obsadę aktorską stanowili znani nam z ekranów telewizyjnych aktorzy: Anna Cieślak, Joanna Trzepiecińska, Piotr Bajtlik, Tomasz Błasiak i Przemysław Wyszyński. Reżyserem i scenarzystą spektaklu był Przemysław Wyszyński, autorem tekstów wykonywanych piosenek - Jacek Cygan, zaś muzykę skomponował Filip Kuncewicz.

Bilety wejściowe do teatru uczniowie otrzymali w nagrodę za bardzo aktywną współpracę w ramach SKO z Bankiem PKO BP. Koszty autokaru zostały pokryte z nagrody pieniężnej, którą nasza Szkolna Kasa Oszczędności otrzymała w Etapie Regionalnym Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności.


Wszyscy uczestnicy wycieczki wraz z opiekunami SKO Paniami Danutą Prusaczyk i Haliną Lesińską pragną serdecznie podziękować Pani Alinie Sadłowskiej - Dyrektorowi Oddziału Banku PKO BP za opiekę nad naszą Szkolną Kasą Oszczędności, życzliwość, serdeczność oraz pomoc w realizacji zadań.


---------------------------

 Zdjęcia
--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2018