Powrót do strony głównej
"Magiczne Bombki"
- warsztaty w CKK w Kadzidle


   (tekst: Urszula Łaszczych; zdjęcia: Arch. CKK w Kadzidle)

---------------------------


Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych i najbardziej uroczych świąt w całym roku. Urokowi tego okresu ulegają wszyscy...

Aby wprowadzić najmłodszych w ten wyjątkowy nastrój i zatrzymać świąteczny czas jak najdłużej, Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle przygotowało warsztaty ozdabiania drewnianych bombek choinkowych metodą decoupagu.


Spotkania odbywały się przez cztery dni na sali widowiskowej Centrum.

Warsztaty prowadziły instruktorki CKK Ewa Zdunek oraz Anna Kubeł. W zajęciach uczestniczyło 160 dzieci z klas pierwszych i drugich ZPO w Kadzidle. Poznawanie tajników decoupage, czyli metody polegającej na przyklejaniu wzoru z papierowej serwetki, a następnie lakierowaniu go, tak aby wyglądał jak namalowany, wzbudziło wielkie zainteresowanie i sprawiło ogromną radość wszystkim warsztatowiczom. Warsztaty ozdabiania bombek choinkowych wyzwoliły w dzieciach mnóstwo kreatywności oraz paletę niepowtarzalnych pomysłów. Dzieci wykazały się ogromną cierpliwością i wspaniale sobie poradziły z zadaniem, a efekt końcowy był zaskakująco piękny i udany.


Już od samego progu, małych i dużych uczestników warsztatów, witały nastrojowe melodie znanych piosenek świątecznych oraz słodki poczęstunek.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie i zachęcamy gorąco do uczestnictwa w kolejnych zajęciach organizowanych przez CKK w Kadzidle.


---------------------------

 Zdjęcia
--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2019