Powrót do strony głównej
Lekcja o oszczędzaniu z Dyrektor banku PKO BP


   (tekst/zdjęcia: opiekunowie SKO Jazgarka H. Faderewska i M. Zera)

---------------------------


Dnia 9 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Jazgarce, gmina Kadzidło, odbyły się zajęcia edukacyjne z Aliną Sadłowską - Dyrektor PKO Bank Polski Oddziału 1 w Kadzidle na temat: "Jak działa bankomat, a jak wpłatomat?" oraz "Żyjmy zdrowo i wesoło".

Uczestnicy zajęć poszerzyli swoją wiedzę w zakresie bezpiecznego korzystania z urządzeń elektronicznej bankowości, jak też poznali korzyści płynące z efektywnego oszczędzania w SKO. Dzieci miały także możliwość zwiększyć swój zasób wiedzy i doświadczeń na temat zdrowego odżywiania. Dodatkowo zgromadzeni wysłuchali wiersza Juliana Tuwima "Gdyby..." prezentowanego przez dyrektor PKO Bank Polski, w ramach programu czytelniczego klasy pierwszej "Ciekawy świat książki". Nie obyło się bez upominków dla wszystkich dzieci biorących udział w spotkaniu edukacyjnym.


Dziękujemy!

Społeczność szkolna składa podziękowania Pani Alinie Sadłowskiej za owocną prelekcję edukacyjną i poświęcony czas. Dziękujemy Dyrektor PKO Bank Polski S. A. Oddział 1 w Kadzidle Alinie Sadłowskiej za miłe i owocne spotkania edukacyjne.

Uczniowie oraz opiekunowie SKO:
H. Faderewska i M. Zera
ze Szkoły Podstawowej w Jazgarce


---------------------------

 Zdjęcia
--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2019