Powrót do strony głównej
Majówka w Klimkach


   (tekst: UG Kadzidło; zdjęcia: Archiwum CKK w Kadzidle)

---------------------------


Piękne spotkanie przygotowali mieszkańcy wsi Klimki.

Było wesoło, miło, rodzinnie, śmiesznie, ale także wzruszająco. Pani sołtys Anna Orzech została wyróżniona marszałkowskim medalem Pro Masovia, reprezentanci rady sołeckiej Jan Zapert, Stanisław Popielarczyk, Tadeusz Parzych oraz Elżbieta Tomczak, przewodnicząca miejscowemu Kołu Gospodyń Wiejskich, otrzymali wójtowskie dyplomy uznania. Sołtys Anna Orzech oraz społeczność wsi, nagrodzili wójta Dariusza Łukaszewskiego oraz radnego Jana Kulasika, zaszczytnym tytułem Honorowy Obywatel wsi Klimki. Nagrodzeni otrzymali symboliczne klucze. Wszyscy podkreślali mądrą pracę wykonywaną przez mieszkańców wsi, wzajemną życzliwość, solidarność i dbałość o klimkowską okolicę.


Podczas majówki zaprezentowały się koła gospodyń z Czarni i Brzozowej, Tatar, Golanki, Kadzidła oraz zespół kurpiowski z Wachu.

Nie zabrakło radnych różnych szczebli, Elżbiety Abramczyk - burmistrz Myszyńca, Mariana Krupińskiego. Dzięki radnemu Mirosławowi Augustyniakowi został przeprowadzony konkurs ruchu drogowego, zaś rower, jako nagroda główna, trafił do jednej z mieszkanek wsi. Ogromną niespodzianką był fundowany pobyt w Spa, z wieloma atrakcjami, z którego ostatecznie skorzystali wójt Łukaszewski oraz radny Jak Kulasik. Wyjątkowe zabiegi kosmetyczne, połączone z odnową biologiczną oraz seansem jogi, na długo pozostaną w pamięci.


Gratulujemy pani sołtys Annie Orzech, wszystkim mieszkańcom, cieszymy się z sukcesów i Państwa zaangażowania w sprawy wsi, która tak pięknie, tak niespodziewanie, stała się autentycznym centrum świata.


---------------------------

 Zdjęcia
--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2019