Powrót do strony głównej
"Wspólne kolędowanie"


   (tekst: Mariola Bednarczyk; zdjęcia: Arch. OPS w Kadzidle)

---------------------------


W dniu 17.12.2018 r. w Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle odbyło się "Wspólne kolędowanie", na które zaproszono osoby starsze i samotne z terenu Gminy Kadzidło.

Niestety nie udało się zaprosić wszystkich ze względu na ograniczenia logistyczne.

Organizatorami spotkania byli Pan Wójt Dariusz Łukaszewski, Dyrektor Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle - Grzegorz Parzych, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Kadzidle - Mariola Bednarczyk oraz pracownicy Ośrodka.


Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Klimk śpiewały kolędy.

Akompaniował i prowadził spotkanie Pan Paweł Łaszczych, wspierał go Pan Kazimierz Gadomski. Swoje piękne wiersze cytowała Pani Czesława Stepnowska.

Dzięki uprzejmości Pana Michała Bogdańskiego, młodzieży z Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle oraz ofiarności ludzi dobrej woli z Kadzidła udało się zorganizować paczki dla zaproszonych gości oraz innych potrzebujących osób, które często z uwagi na stan zdrowia nie mogły uczestniczyć w spotkaniu. W organizacji spotkania pomagał Dyrektor Zakładu Obsługi Szkół i Przedszkoli - Wiesław Chrostek.


Piękną prezentację na temat "Świąt Bożego Narodzenia" przygotowała Pani Katarzyna Łada - psycholog.

Było to spotkanie fascynujące oraz wzruszające ze względu na czas, ogrom emocji, łzy wzruszenia w oczach i uśmiech na twarzy. Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za ich czas, towarzystwo i wzruszające opowieści przy stole, wiersze.


W Nowym Roku składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia - zdrowa, szczęścia, pomyślności. Niech spełnią się marzenia, a w sercu zagości nadzieja na lepsze jutro.


---------------------------

 Zdjęcia
--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2019