Powrót do strony głównej
Dzień Babci i Dziadka w ZPO w Kadzidle


   (tekst/zdjęcia: H. Cichoń, I. Sobiech. A. Mielnicka - wych. klas I)

---------------------------


Dzień Babci i Dziadka są to Święta, które wyzwalają w najbliższych wiele ciepła, radości i miłości. Zwłaszcza wnukowie mogą okazać w tym dniu swój szacunek.

Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk - na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo taki najbardziej cenią sobie babcie i dziadkowie. Warto zadbać, by Dzień Babci i Dzień Dziadka stały się wspaniałą okazją do pielęgnowania rodzinnych uczuć. Nawet najbardziej nowocześni dziadkowie nie powinni w tym dniu zapomnieć zarezerwować nieco czasu na wspólny pobyt z wnukami. Dziś babcie potrafią nie tylko piec smaczne ciasta, a dziadkowie majsterkować. Nowocześni Dziadkowie korzystają z życia, a wielu z nich doskonale daje sobie radę z komputerami. Dzięki temu łatwiej jest im znaleźć wspólny język z wnukami.


W Zespole Placówek Oświatowych przez dwa dni, 22 i 23 stycznia, licznie przybywali zaproszeni goście, by dzieci z klas pierwszych mogły zaprezentować przed nimi przygotowane niespodzianki. Dla zacnych gości mali organizatorzy pod czujnym okiem wychowawczyń Haliny Cichoń, Anny Mielnickiej, Iwony Sobiech przygotowali program artystyczny.

Wyjątkowy, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących. Po występach dzieci wręczyły upominki i zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!


Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego - nie tylko w dniu ich święta!


---------------------------

 Zdjęcia
--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2019