Powrót do strony głównej
Walentynki z Kabaretem Starszych Panów
Zapraszamy na koncert Artura Gotza!


   (tekst: UG Kadzidło/zdjęcia: Jarosław Niemczak, Wojciech Jachyra)

---------------------------


Po Magdzie Umer czas na kolejny koncert. To będzie niezapomniany wieczór. Już 14 lutego, w Dniu Zakochanych, wystąpi w Kadzidle Artur Gotz.

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody "Wokalista Roku 2016", także tytułowym bohaterem powieści "Idol" Marty Fox. Jego poprzednie płyty, "Obiekt seksualny" i "Mężczyzna prawie idealny", prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie. Artysta zagrał ponad 500 koncertów.


Na kadzidlański program składają się wielkie szlagiery: "Addio pomidory", "Jeżeli kochać", "Już kąpiesz się nie dla mnie", "Ballada z trupem", "Kapturek 62", "Rodzina".

Ten niezwykły koncert z pewnością dostarczy wrażeń i wzruszeń zarówno tym, którzy mają w pamięci występy Kabaretu Starszych Panów, jak i młodszemu pokoleniu.

Artysta zaśpiewa również niezapomniane przeboje Marka Grechuty: "Nie dokazuj", "Motorek", "Świat w obłokach"; Bułata Okudżawy: "Modlitwa" oraz piosenki z albumów "Obiekt seksualny" i "Mężczyzna prawie idealny".


Koncert odbędzie się 14 lutego, w piątek, o godzinie 18.00, w Centrum Kultury Kurpiowskiej.

Walentynkowe spotkanie organizują: Wójt Gminy Kadzidło, Centrum Kultury Kurpiowskiej, Publiczna Biblioteka w Kadzidle. Zapraszamy wszystkich, bez wyjątku, tych, którzy kochają, kochali, będą zakochani. Wstęp wolny.


---------------------------

 Zdjęcia
--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2020