Powrót do strony głównej
Gotz! Gotz! Gotz!


   (tekst/zdjęcia: UG Kadzidło)

---------------------------


W walentynkowy wieczór, w Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle, przy świecach, z pachnącymi pączkami, fafernuchami, oponkami, można było spędzić czas z uroczym, śpiewającym aktorem, Arturem Gotzem, któremu towarzyszył, równie uroczy, zespół Tanie Dranie.

Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody "Wokalista Roku 2016", tytułowym bohaterem powieści "Idol" Marty Fox. Jego poprzednie płyty: Obiekt seksualny i Mężczyzna prawie idealny, prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii, Nowej Zelandii i na Kubie. Artysta zagrał ponad 500 koncertów.


Na kadzidlański program złożyły się wielkie szlagiery Kabaretu Starszych Panów: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Rodzina. Nie zabrakło wzruszających piosenek Bułata Okudżawy oraz Marka Grechuty.

Artur Gotz wypadł znakomicie. Bawił, rozmawiał, żartował, śpiewał, wspominał. Otrzymał gorące brawa, kurpiowskie kwiaty, laleczki, złotą wycinankową płytę oraz, od pewnej wielbicielki, świeże, kurpiowskie jaja.


Walentynkowe spotkanie zorganizowali: Wójt Gminy Kadzidło, Centrum Kultury Kurpiowskiej, Publiczna Biblioteka w Kadzidle. Partnerem finansowym był Powiat Ostrołęcki. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, dzięki którym piątkowe spotkanie okazało się możliwe.


---------------------------

 Zdjęcia
--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2020