Powrót do strony głównej
Gminny Sztab Kryzysowy - komunikat nr 18


---------------------------


Szanowni Państwo,

przedstawiamy sytuację epidemiologiczną w Gminie Kadzidło na dzień 04.05.2020 roku:


  • objętych kwarantanną - 19 osób,
  • na terenie Gminy Kadzidło nie stwierdzono przypadków zarażenia koronawirusem,
  • w powiecie ostrołęckim zachorowały na COVID-19 dwie kolejne osoby.Szanowni Państwo:

  1. Wspólnie z dyrektorami szkół oraz wójtami pozostałych gmin rozważamy otwarcie przedszkoli oraz obiektów sportowych. W związku z dużą zachorowalnością na koronawirusa w Polsce musimy być ostrożni i uważni. Data otwarcia wspomnianych obiektów nie jest jeszcze ustalona - o decyzji będziemy informować.
  2. Zakazem gry na płycie głównej objęty jest również Stadion Gminny w Kadzidle. Przeprowadzana jest właśnie renowacja płyty głównej, która jest przeznaczona, zgodnie z regulaminem, dla piłkarzy grup sformalizowanych, przede wszystkim Kurpika Kadzidła. Bardzo proszę o przekazanie tej informacji swoim dzieciom. Stadion pozostaje pod nadzorem Policji Państwowej i jest objęty regulacjami związanymi ze stanem epidemii. Korzystać można, po uprzedniej informacji przekazanej do Urzędu Gminy, z kortu stadionowego, na którym mogą maksymalnie przebywać cztery osoby. Mam nadzieję, ze wkrótce zostaną uruchomione nasze orliki oraz boiska wielofunkcyjne.
  3. Szanowni Państwo, proszę, abyśmy nie lekceważyli epidemii, która ciągle jest z nami, która ciągle jest groźna, i która ciągle zabija na świecie wiele osób.


Z nadzieją

Dariusz Łukaszewski

Przewodniczący Gminnego Sztabu Kryzysowego--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2020