Powrót do strony głównej
Informacja o szczepieniach dla seniorów


---------------------------


Szanowni seniorzy, drodzy mieszkańcy naszej gminy.

Informujemy, że zgodnie z kalendarzem szczepień, przyjętym przez polski rząd, 15 stycznia rozpocznie się rejestracja dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Ten etap ma trwać
do 21 stycznia 2021 r. Natomiast osoby, które skończyły 70 lat, będą mogły rejestrować się na szczepienia od 22 stycznia.Jak zarejestrować się na szczepienie?
Istnieją trzy możliwości zapisania się na szczepienia:

 1. Infolinia 989 - można zarejestrować się samodzielnie lub może to zrobić, ktoś z rodziny. Do zapisu wystarczy numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego. Na podany numer zostanie wysłany SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. W ten sposób można zarejestrować swoich dziadków lub rodziców. Podczas rejestracji ustala się dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Po zarejestrowaniu przyjdzie SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie.
 2. Elektronicznie poprzez e-Rejestrację pacjent.gov.pl - system wygeneruje pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko adresu zamieszkania. Istnieje możliwość ustalenia innej daty, a nawet miejscowości, gdzie będziemy się szczepić. Wystarczy skorzystać z dostępnej wyszukiwarki i wskazać dogodną datę i lokalizację. Zaraz po dokonaniu rezerwacji, przychodzi powiadomienie SMS. Aby skorzystać z tego sposobu rejestracji, należy posiadać Profil Zaufany.
 3. Kontakt z wybranym punktem szczepień - mapa punktów szczepień w naszej Gminie:
  • PRZYCHODNIA LEKARSKA "DOKTOR EWA": Ewa Urszula Jaworska - Kadzidło, ul. Kościuszki 15
   - tel. 29 761-88-82
  • PRZYCHODNIA LEKARSKA DOKTOR Wiesława Grzyb - Kadzidło, ul. Kościuszki 15
   - tel. 29 761-88-83
  • PRZYCHODNIA LEKARSKA - IGOR ZERHAU, Kadzidło, ul. Handlowa 5 - tel. 29 761-80-24


Bardzo prosimy rodziny seniorów, dzieci, wnuczęta, krewnych, ale również sąsiadów, o pomoc, przekazanie informacji, wskazanie powyższych kontaktów rejestracyjnych. Mam nadzieję, że wspólny trud i wzajemna życzliwość pozwolą nam wszystkim powrócić do normalnego życia.

Urząd Gminy w Kadzidle


--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2021