Powrót do strony głównej
UWAGA! Transport osób na szczepienia
przeciw COVID-19


---------------------------


Szanowni Państwo, wkrótce rozpoczną się w naszej gminie szczepienia przeciwko COVID-19. Bardzo proszę, abyśmy solidarnie zadbali o seniorów, osoby samotne, przewlekle chore. Proszę, byśmy potrafili solidarnie pomóc rodzicom, dziadkom, babciom, starzejącym się krewnym.

Dojazd na szczepienia, w towarzystwie bliskich, samochodem osobowym, zapewnia nie tylko komfort fizyczny, ale również zmniejsza ewentualny stres, niepewność, niepokój. Poświęćmy bliskim własny czas, i postarajmy dowieźć gotowych na szczepienia do wskazanych przychodni.


W szczególnych przypadkach, dotyczących przede wszystkim osób niepełnosprawnych, osamotnionych, posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami; także osób powyżej siedemdziesiątego roku życia, którym nie ma komu pomóc, zorganizujemy dowóz transportem gminnym.

Zgłoszenie chęci skorzystania z transportu na szczepienie należy zgłosić od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-16.00 dzwoniąc na numer: (29) 761-80-16, w godzinach od 8.00 do 20.00 na tel. 575.405.205. Zwracamy się z prośbą, aby każdy senior, osoba samotna, chora, niesamodzielna, niepełnosprawna, osamotniona, która spełnia ww. kryteria oraz potrzebuje transportu do Punktu Szczepień zadzwoniła najpóźniej trzy dni przed planowanym szczepieniem.


Więcej informacji na temat szczepień przeciw COVID-19 znajduje się na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie oraz pod numerem 989 to numer bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

Z wyrazami szacunku
Dariusz Łukaszewski
Wójt Gminy Kadzidło


--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej

© Urząd Gminy Kadzidło 2015-2021