Powrót do strony głównej    
 

 

 
       

W ramach działań popularyzujących wiedzę na temat zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników, urodzone w latach 2008 - 2016, do udziału w kursie e-learningowym pt. "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy". Dzieci, które ukończą kurs otrzymują certyfikaty uprawniające do udziału w losowaniu nagród rzeczowych - 50 hulajnóg. Termin nadsyłania zgłoszeń do 6 listopada br.

Celem konkursu jest promowanie wśród dzieci bezpiecznych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, poprzez popularyzowanie kursu e-learningowego "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy", przygotowanego i upowszechnianego przez KRUS. Narzędzie to w nowoczesnej formie przybliza dzieciom zagrożenia wypadkowe w gospodarstwie rolnym oraz uczy je prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia.

 

Natomiast dla młodzieży już po raz czwarty KRUS organizuje konkurs "Moja Wizja Zero - Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym". Termin nadsyłania zgłoszeń i prac konkursowych upływa w dniu 31.10.2022r.

 

Szczególowe informacje dotyczące kursu e-learningowego i konkursu "Moja Wizja Zero" są dostępne na stronie internetowej KRUS www.krus.gov.pl

 

"Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy"

"Moja Wizja Zero"

Regulamin przyznawania nagród

 

--------------------------------------------------

::: Kliknij tu, aby przejść do strony głównej© Urząd Gminy Kadzidło 2022